0676.400MXE
제조업체 부품 번호:
0676.400MXE
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
400 mA
Fuse Type :
Cartridge, Ceramic
Melting I²t :
0.112
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V