CB0.81-2IPX4L-4IN
제조업체 부품 번호:
CB0.81-2IPX4L-4IN
설명의 일부:
I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 4"
1st Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
4.000" (101.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms