067404.5MXE
제조업체 부품 번호:
067404.5MXE
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
4.5 A
Melting I²t :
9.58
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V