0224.250DRT1W
제조업체 부품 번호:
0224.250DRT1W
설명의 일부:
FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
250 mA
Melting I²t :
0.03
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Size / Dimension :
0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Voltage Rating - AC :
250 V