0239.800H
제조업체 부품 번호:
0239.800H
설명의 일부:
FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
재고 상태:
재고 없음
Approval Agency :
CSA, K-MARK, METI, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
800 mA
Melting I²t :
7.77
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V