0662.630HXSL
제조업체 부품 번호:
0662.630HXSL
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CSA, SEMKO, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
630 mA
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
0.15
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
Radial, Can, Vertical
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Voltage Rating - AC :
250 V