06633.15MALL
제조업체 부품 번호:
06633.15MALL
설명의 일부:
FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Approval Agency :
CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
3.15 A
Melting I²t :
76
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Voltage Rating - AC :
250 V