415-0205-MM100
제조업체 부품 번호:
415-0205-MM100
제조업체/브랜드:
Cinch Connectivity Solutions
설명의 일부:
CBL ASY SMA JCK-PLG RG174 3.937"
재고 상태:
118
제조사 :
Cinch Connectivity Solutions
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Jack
1st Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-174
Color :
Black
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
Ingress Protection :
Length :
3.937" (100.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms