415-0015-MM250
제조업체 부품 번호:
415-0015-MM250
제조업체/브랜드:
Cinch Connectivity Solutions
설명의 일부:
CBL ASSY MCX PLUG RG178 9.843"
재고 상태:
646
제조사 :
Cinch Connectivity Solutions
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
MCX Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
MCX Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-178
Color :
White
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.843" (250.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms