0230.600MXSW
제조업체 부품 번호:
0230.600MXSW
설명의 일부:
FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
600 mA
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Voltage Rating - AC :
250 V