0313.062H
제조업체 부품 번호:
0313.062H
설명의 일부:
FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Approval Agency :
CSA, UL
Current Rating (Amps) :
62 mA
Melting I²t :
0.021
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V