032601.5H
제조업체 부품 번호:
032601.5H
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 1.5A 250VAC 3AB 3AG
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
1.5 A
Fuse Type :
Cartridge, Ceramic
Melting I²t :
40.1
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V