CSI-UFFR-300-UFFR
제조업체 부품 번호:
CSI-UFFR-300-UFFR
제조업체/브랜드:
TE Connectivity
설명의 일부:
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 11.811"
재고 상태:
785
제조사 :
TE Connectivity
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.811" (300.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms