BK/S500-V-50-R
제조업체 부품 번호:
BK/S500-V-50-R
설명의 일부:
FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
재고 상태:
재고 없음
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
50 mA
Fuse Type :
Cartridge, Glass
Melting I²t :
0.0002
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
5mm x 20mm (Axial)
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Voltage Rating - AC :
250 V