0998500.UX-1M6
제조업체 부품 번호:
0998500.UX-1M6
설명의 일부:
FUSE - MEGA 70V (SF51) 1-M6 HOLE
Color :
Brown
Current Rating (Amps) :
500 A
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
1.150" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
70 V