0998350.UX-2M8
제조업체 부품 번호:
0998350.UX-2M8
설명의 일부:
FUSE - MEGA 70V (SF51) 2-M8 HOLE
Color :
Green, White
Current Rating (Amps) :
350 A
Melting I²t :
495000
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
1.150" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
70 V