0998150.UX-2M8
제조업체 부품 번호:
0998150.UX-2M8
설명의 일부:
FUSE - MEGA 70V (SF51) 2-M8 HOLE
재고 상태:
재고 없음
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
2.5kA
Color :
Orange
Current Rating (Amps) :
150 A
Melting I²t :
58100
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Auto Link
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
1.150" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
70 V