BK/S506-V-32-R
제조업체 부품 번호:
BK/S506-V-32-R
설명의 일부:
FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
재고 상태:
재고 없음
Approval Agency :
BSI, CCC, IMQ, SEMKO, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
32 mA
Fuse Type :
Cartridge, Glass
Melting I²t :
0.0051
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
5mm x 20mm (Axial)
Size / Dimension :
0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Voltage Rating - AC :
250 V