0298300.ZXA
제조업체 부품 번호:
0298300.ZXA
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE AUTO 300A 32VDC AUTO LINK
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
2kA
Color :
Current Rating (Amps) :
300 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Auto Link
Product Status :
Active
Response Time :
Size / Dimension :
2.700" L x 0.750" W x 0.390" H (68.58mm x 19.05mm x 9.90mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V