0298125.UX1M8
제조업체 부품 번호:
0298125.UX1M8
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE MEGA 32VDC 1 M8 HOLE 125A
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
2kA
Color :
Green
Current Rating (Amps) :
125 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
57800
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Auto Link
Product Status :
Active
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
1.150" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V