CA-DKCA1-50LQ-I0I0
- 제조업체 부품 번호:
- CA-DKCA1-50LQ-I0I0
- 설명의 일부:
- CBL ASSY U.FL PLUG 1.969"
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms