0326.150HXP
제조업체 부품 번호:
0326.150HXP
설명의 일부:
FUSE CERM 150MA 250VAC 3AB 3AG
재고 상태:
재고 없음
Approval Agency :
CE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
150 mA
Melting I²t :
0.143
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V