MPL337M0EG19TRX0
제조업체 부품 번호:
MPL337M0EG19TRX0
제조업체/브랜드:
Manyue
설명의 일부:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
재고 상태:
3,500
제조사 :
Manyue
제품 카테고리 :
알루미늄 - 폴리머 커패시터
Applications :
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
9mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Impedance :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Ripple Current @ High Frequency :
Ripple Current @ Low Frequency :
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Type :
Polymer
Voltage - Rated :
2.5 V