0325.150MXP
제조업체 부품 번호:
0325.150MXP
설명의 일부:
FUSE CERM 150MA 250VAC 3AB 3AG
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
150 mA
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Voltage Rating - AC :
250 V