BK/C519-350-R
제조업체 부품 번호:
BK/C519-350-R
설명의 일부:
FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG
재고 상태:
재고 없음
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
350 mA
Melting I²t :
1.169
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
2AG, 5mm x 15mm
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Voltage Rating - AC :
250 V