CA-DKCA1-152L0-I0-6
- 제조업체 부품 번호:
- CA-DKCA1-152L0-I0-6
- 설명의 일부:
- IPEX FOR 1.13 CABLE ASS'Y 6"(152
- 2nd Connector :
- Cable (Round)
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Length :
- 5.984" (152.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms