BK1/S500-50-R
제조업체 부품 번호:
BK1/S500-50-R
제조업체/브랜드:
Eaton-Electronics Division
설명의 일부:
FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Eaton-Electronics Division
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
50 mA
Fuse Type :
Cartridge, Glass
Melting I²t :
0.0002
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
5mm x 20mm
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V