0451.630MRSN
제조업체 부품 번호:
0451.630MRSN
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE BOARD MNT 630MA 125VAC 2SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CSA, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
630 mA
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
0.143
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2-SMD, Square End Block
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
Voltage Rating - AC :
125 V