TPUM0J221M656530TR
제조업체 부품 번호:
TPUM0J221M656530TR
제조업체/브랜드:
Trustcap
설명의 일부:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Trustcap
제품 카테고리 :
알루미늄 - 폴리머 커패시터
Applications :
General Purpose
Capacitance :
220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
25mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Ratings :
Ripple Current @ High Frequency :
2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
Size / Dimension :
0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Type :
Polymer
Voltage - Rated :
6.3 V