0219.250MXAEP
제조업체 부품 번호:
0219.250MXAEP
설명의 일부:
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
150A
Color :
Current Rating (Amps) :
250 mA
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm (Axial)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Voltage Rating - AC :
250 V