06773.15MXE
제조업체 부품 번호:
06773.15MXE
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Approval Agency :
CSA, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
3.15 A
Melting I²t :
40.8
Product Status :
Active
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V