HHXJ350ARA331MJA0G
제조업체 부품 번호:
HHXJ350ARA331MJA0G
제조업체/브랜드:
United Chemi-Con
설명의 일부:
CAP ALUM POLY HYB 330UF 35V SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
United Chemi-Con
제품 카테고리 :
알루미늄 - 폴리머 커패시터
Applications :
Automotive
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
20mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.413" (10.50mm)
Impedance :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial, Can - SMD
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency :
2.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
420 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.394" Dia (10.00mm)
Surface Mount Land Size :
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Hybrid
Voltage - Rated :
35 V