031301.5HXIDP
제조업체 부품 번호:
031301.5HXIDP
설명의 일부:
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
재고 상태:
재고 없음
Approval Agency :
CE, CSA, PSE, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
1.5 A
Melting I²t :
38
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V