0498175.MX1M6
제조업체 부품 번호:
0498175.MX1M6
설명의 일부:
FUSE - MIDI 32VDC, M6 1-HOLE 175
재고 상태:
재고 없음
Approval Agency :
UR
Color :
Black
Current Rating (Amps) :
175 A
Melting I²t :
100000
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
1.614" L x 0.472" W x 0.327" H (41.00mm x 12.00mm x 8.30mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V