TR1/6125TD500-R
제조업체 부품 번호:
TR1/6125TD500-R
제조업체/브랜드:
Eaton-Electronics Division
설명의 일부:
FUSE BRD MNT 500MA 125VAC 60VDC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Eaton-Electronics Division
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
500 mA
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
0.716
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
2-SMD, Square End Block
Product Status :
Last Time Buy
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm)
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
60 V