04732.25YAT1L
제조업체 부품 번호:
04732.25YAT1L
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE BOARD MNT 2.25A 125VAC/VDC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CSA, PSE, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
2.25 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
9.28
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Axial
Product Status :
Active
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm)
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
125 V