F1206A1R00FWTR\3
제조업체 부품 번호:
F1206A1R00FWTR\3
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
FUSE BOARD MOUNT 1A 32VDC 1206
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
1 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
0.005
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V