RF80E331MDN1JT
제조업체 부품 번호:
RF80E331MDN1JT
설명의 일부:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
7mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.354" (9.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Ripple Current @ High Frequency :
4.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
420 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.197" Dia (5.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V