03121.75MXP
제조업체 부품 번호:
03121.75MXP
설명의 일부:
FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG
Approval Agency :
CE, CSA, PSE, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
1.75 A
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V