A759MS686M1HAAE032
제조업체 부품 번호:
A759MS686M1HAAE032
설명의 일부:
CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H
재고 상태:
64
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
32mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.512" (13.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Ripple Current @ High Frequency :
2.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
115 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.394" Dia (10.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V