25PZE220M8X9
제조업체 부품 번호:
25PZE220M8X9
제조업체/브랜드:
Rubycon
설명의 일부:
CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V T/H
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Rubycon
제품 카테고리 :
알루미늄 - 폴리머 커패시터
Applications :
Automotive
Capacitance :
220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
27mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.433" (11.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial, Can
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency :
2.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
115 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.315" Dia (8.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Type :
Hybrid
Voltage - Rated :
25 V