0218.200HXP
제조업체 부품 번호:
0218.200HXP
설명의 일부:
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
재고 상태:
298
Approval Agency :
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
200 mA
Fuse Type :
Cartridge, Glass
Melting I²t :
0.341
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V