100R26-51B
제조업체 부품 번호:
100R26-51B
설명의 일부:
CABLE FFC 26POS 1.00MM 2"
Length :
2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends :
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors :
26
Pitch :
0.039" (1.00mm)