74-6SC300MA
제조업체 부품 번호:
74-6SC300MA
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 300MA 250VAC 6X30MM
재고 상태:
802
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
200A
Color :
Current Rating (Amps) :
300 mA
Package / Case :
6mm x 30mm
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm)
Voltage Rating - AC :
250 V