RNS1E150MDS1JX
제조업체 부품 번호:
RNS1E150MDS1JX
설명의 일부:
CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V T/H
재고 상태:
2,062
Capacitance :
15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
49mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.433" (11.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Ripple Current @ High Frequency :
2.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
220 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.248" Dia (6.30mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V