EEF-GX0D331R
제조업체 부품 번호:
EEF-GX0D331R
설명의 일부:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
재고 상태:
22,316
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Ripple Current @ High Frequency :
10.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2 V