100R18-76B
제조업체 부품 번호:
100R18-76B
설명의 일부:
CABLE FFC 18POS 1.00MM 3"
Length :
3.000" (76.20mm)
Length - Exposed Ends :
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors :
18
Pitch :
0.039" (1.00mm)