A759KS337M1CAAE015
제조업체 부품 번호:
A759KS337M1CAAE015
설명의 일부:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
재고 상태:
1,611
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
15mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.512" (13.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Ripple Current @ High Frequency :
4.429 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
221.45 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.315" Dia (8.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
16 V