0498175.H
제조업체 부품 번호:
0498175.H
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
재고 상태:
90
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
1kA
Color :
Current Rating (Amps) :
175 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
100000
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Auto Link
Product Status :
Active
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V