0ATO015.HXGLO
제조업체 부품 번호:
0ATO015.HXGLO
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE
재고 상태:
166
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CSA, SAE, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
Color :
Blue
Current Rating (Amps) :
15 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
Blade, ATO/ATC
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm)
Voltage Rating - AC :
32 V
Voltage Rating - DC :
32 V